Jaki filtr samoczyszczący przed zmiękczaczem wody?

Automat K-Matic do filtrów Atlas Filtri Hydra

Automaty do płukania wkładów projektuje się z myślą o automatycznym czyszczeniu filtrów z płukaniem wstecznym. Na rynku dostępne są rozwiązania dedykowane różnym modelom, a wybór odpowiedniego rozwiązania zależy nie tylko od rodzaju filtra samoczyszczącego, ale też od naszych indywidualnych preferencji. Na tym polu szczególnie wyróżnia się automatyczny zawór spustowy z timerem K-Matic dedykowany do urządzeń marki Atlas Filtri z serii Hydra.

Czym są filtry samoczyszczące?

Filtry samoczyszczące to rodzaj filtrów mechanicznych, które usuwają z wody zanieczyszczenia, takie jak żwir, piasek czy rdza. W zależności od potrzeb, mogą spełniać rolę filtra wstępnego ‒ przed zmiękczaczem wody lub pracować samodzielnie. Wielu użytkowników filtrów do wody nie chce jednak poświęcać czasu, ani pieniędzy na regularne serwisowanie tych urządzeń. To właśnie z myślą o nich powstały automaty do płukania wstecznego. Takie rozwiązania to duża wygoda, bowiem filtry samoczyszczące stają się niemal bezobsługowe. Użytkownik nie musi im poświęcać im uwagi, gdyż same opłukują się z zanieczyszczeń.

Pierwszy na rynku zawór K-Matic: pierwszy na rynku automat do płukania wkładów Atlas Filtri Hydra

Zawór K-Matic to automat do płukania wkładów z wyłącznikiem czasowym. Został zaprojektowany jako element wyposażenia filtrów do wody Atlas Filtri z serii Hydra. To pierwszy na rynku automat na baterie przeznaczony do pracy z tymi filtrami, który nie wymaga zasilania prądem elektrycznym. Dodatkowo włoski producent zadbał o to, aby K-Matic był wyjątkowo prosty w montażu, a jego obsługa intuicyjna. Zakup automatu K-Matic całkowicie automatyzuje proces czyszczenia wkładu. Zawór posiada zabezpieczenie przed niskim poziomem naładowania baterii, a ponadto jest wyposażony w funkcję płukania natychmiastowego. Częstotliwość płukania możesz więc dostosować do jakości surowej wody, rodzaju zabrudzeń, a także indywidualnych potrzeb.

Automat K-Matic to nowość na rynku. Wypróbuj i ciesz się bezobsługowym działaniem filtra oraz czystą wodą bez zanieczyszczeń mechanicznych.

Zobacz także:

Masz pytanie? Napisz!

6 + 14 =

Nie wiesz co wybrać? Zadzwoń!

Tyle zmiękczaczy wody na rynku, że nie wiesz co wybrać? Nie chcesz przepłacać za drogie kampanie reklamowe zmiękczaczy wody, ale jednocześnie poszukujesz skutecznego rozwiązania? Jestem tutaj, by Ci pomóc! Znajdę dopasowany sprzęt dla Twoich potrzeb.

Telefon: 532 916 941