Ecoperla Toro 24 – nowa jakość zmiękczania wody

Recenzja zmiękczacza wody Ecoperla Toro 24

Kamień kotłowy to bezpośredni skutek codziennego użytkowania twardej wody. Z tym uporczywym osadem można walczyć na wiele sposobów, jednak najskuteczniejszy jest zmiękczacz wody. Na rynku właśnie pojawił się ulepszony model Ecoperla Toro 24. Sprawdź, dlatego warto wybrać to urządzenie.

Tanie i skuteczne zmiękczanie wody

Nowa wersja zmiękczacza wody Ecoperla Toro 24 to gwarancja dużej wydajności przy zachowaniu maksymalnie niskiego poboru wody i soli na regenerację. W praktyce możesz korzystać z zalet miękkiej wody i nie przepłacać. To jednak nie wszystko!

Zalety Ecoperla Toro 24

Jeśli zastanawiasz się, jaki zmiękczacz wody wybrać, Ecoperla Toro 24 to bez wątpienia strzał w dziesiątkę. Umieszczona w opływowej obudowie butla epoksydowa z monosferycznym złożem i oddzielny zbiornik na solankę gwarantują zachowanie maksymalnej higieny podczas zmiękczania wody.

Podświetlany panel zapewnia łatwą obsługę i pozwala zaprogramować urządzenie nawet w ciemnym pomieszczeniu. Montaż Ecoperla Toro 24 jest wyjątkowo prosty i można go przeprowadzić samodzielnie, a producent zapewnia aż 10 lat gwarancji na bezawaryjną pracę! Ecoperla Toro 24 sprawdzi się doskonale w przypadku maksymalnie czteroosobowej rodziny. Przy większym poborze wody, wybierz model ze złożem jonowymiennym o pojemności 35 litrów.

Chcesz wiedzieć więcej? Zapoznaj się z recenzją całej serii kultowych zmiękczaczy wody Ecoperla Toro.

Ecoperla Toro 24 to hit w polskich gospodarstwach domowych. Jeśli masz już dość twardej wody w instalacji, postaw na sprawdzone rozwiązanie.

Zobacz także:

Masz pytanie? Napisz!

7 + 5 =

Nie wiesz co wybrać? Zadzwoń!

Tyle zmiękczaczy wody na rynku, że nie wiesz co wybrać? Nie chcesz przepłacać za drogie kampanie reklamowe zmiękczaczy wody, ale jednocześnie poszukujesz skutecznego rozwiązania? Jestem tutaj, by Ci pomóc! Znajdę dopasowany sprzęt dla Twoich potrzeb.

Telefon: 532 916 941