Nie wiesz jaki zmiękczacz wody wybrać? Zadzwoń: 882 828 160

Jaki zmiękczacz wody do 3000 zł?

By on Lut 23, 2018 in |

Pytania i odpowiedziJaki zmiękczacz wody do 3000 zł?
Włodzimierz zapytał 1 rok temu

Chciałbym kupić jakiś dobry zmiękczacza wody do domu jednorodzinnego do 3000 zł. Nie chce żadnej chińszczyzny, ani taniej tandety. Chcę profesjonalną i bezobsługową stację zmiękczania wody. Jeżeli trzeba będzie wydać kilka groszy więcej to nie ma problemu.

1 odpowiedzi
Adam Rozak Personel odpowiedział 1 rok temu

W tej cenie mamy już naprawdę duży wybór produktów. Jedną z ciekawszych propozycji jest kompaktowy zmiękczacz wody Ecoperla Slimline CS 30. To produkt stworzony w Europie przy współpracy polskiej marki Ecoperla oraz Erie Water Treatment. Wiele osób poszukujących zmiękczacza wody w tej cenie postawiło właśnie na wybór tego produktu. Duża ilość złoża zapewnia rzadszą regenerację i dużą powierzchnię filtracyjną. Nie będzie trzeba tak często wymieniać żywicy. W Ecoperla Slimline CS 30 znajdziemy wysokiej klasy żywicę monosferyczną Lewatit. Ten rodzaj złoża jonowymiennego jest uznawany za jeden z najtrwalszych i o wiele lepszy pod względem jakości od żywic standardowo stosowanych w większości zmiękczaczy wody. Kolejnym plusem jest głowica sterująca od światowego lidera w produkcji tych komponentów – Erie. Działa w oparciu o elektrozawory.

Seria Ecoperla Slimline CS jest uznawana za bardzo ekonomiczną – urządzenie na pewno nie obciąży portfela. Jest to możliwe dzięki: wprowadzeniu Ecoperla Perfect System, solankowania proporcjonalnego oraz skrócenia regeneracji o 1 cykl.

Oprócz zmniejszonych wydatków na eksploatację oraz naprawdę wydajnego zmiękczania wody zyskujemy także dodatkowe funkcje ułatwiające użytkowanie. Jedną z ciekawszych jest system suchego zbiornika, który zapobiega powstawaniu mostów solnych w zbiorniku. Trudne do rozbicia mosty solne to dość częsty problem większości urządzeń regenerowanych roztworem solanki. Drugą pomocną funkcją wprowadzoną w styczniu 2018 jest dźwiękowy alarm, który poinformuje o potrzebie uzupełnienia zbiornika solanki. 

Dodatkowym plusem jest bardzo długi okres gwarancji: 3 lata na elektronikę, 5 lat na głowicę sterującą i aż 10 lat na butlę oraz obudowę.

W cenie 3000 złotych możemy znaleźć już dwuczęściowe zmiękczacze wody jak Ecoperla Softower z dużą ilością żywicy jonowymiennej, dostosowane do filtracji bardzo wysokiego stopnia twardości. Świetnie sprawdzą się w sytuacjach, kiedy potrzebne są produkty o nieco większych wydajnościach.