Nie wiesz jaki zmiękczacz wody wybrać? Zadzwoń: 882 828 160

Jaki zmiękczacz wody do 3000 zł?

By on Lut 23, 2018 in |

Pytania i odpowiedziJaki zmiękczacz wody do 3000 zł?
Włodzimierz zapytał 11 miesięcy temu

Chciałbym kupić jakiś dobry zmiękczacza wody do domu jednorodzinnego do 3000 zł. Nie chce żadnej chińszczyzny, ani taniej tandety. Chcę profesjonalną i bezobsługową stację zmiękczania wody. Jeżeli trzeba będzie wydać kilka groszy więcej to nie ma problemu.

1 odpowiedzi
Adam Rozak Personel odpowiedział 11 miesięcy temu

W tej cenie mamy już naprawdę duży wybór produktów. Jedną z ciekawszych propozycji jest kompaktowy zmiękczacz wody Ecoperla Slimline CS 30. To produkt stworzony w Europie przy współpracy polskiej marki Ecoperla oraz Erie Water Treatment. Wiele osób poszukujących zmiękczacza wody w tej cenie postawiło właśnie na wybór tego produktu. Duża ilość złoża zapewnia rzadszą regenerację i dużą powierzchnię filtracyjną. Nie będzie trzeba tak często wymieniać żywicy. W Ecoperla Slimline CS 30 znajdziemy wysokiej klasy żywicę monosferyczną Lewatit. Ten rodzaj złoża jonowymiennego jest uznawany za jeden z najtrwalszych i o wiele lepszy pod względem jakości od żywic standardowo stosowanych w większości zmiękczaczy wody. Kolejnym plusem jest głowica sterująca od światowego lidera w produkcji tych komponentów – Erie. Działa w oparciu o elektrozawory.

Seria Ecoperla Slimline CS jest uznawana za bardzo ekonomiczną – urządzenie na pewno nie obciąży portfela. Jest to możliwe dzięki: wprowadzeniu Ecoperla Perfect System, solankowania proporcjonalnego oraz skrócenia regeneracji o 1 cykl.

Oprócz zmniejszonych wydatków na eksploatację oraz naprawdę wydajnego zmiękczania wody zyskujemy także dodatkowe funkcje ułatwiające użytkowanie. Jedną z ciekawszych jest system suchego zbiornika, który zapobiega powstawaniu mostów solnych w zbiorniku. Trudne do rozbicia mosty solne to dość częsty problem większości urządzeń regenerowanych roztworem solanki. Drugą pomocną funkcją wprowadzoną w styczniu 2018 jest dźwiękowy alarm, który poinformuje o potrzebie uzupełnienia zbiornika solanki. 

Dodatkowym plusem jest bardzo długi okres gwarancji: 3 lata na elektronikę, 5 lat na głowicę sterującą i aż 10 lat na butlę oraz obudowę.

W cenie 3000 złotych możemy znaleźć już dwuczęściowe zmiękczacze wody jak Ecoperla Softower z dużą ilością żywicy jonowymiennej, dostosowane do filtracji bardzo wysokiego stopnia twardości. Świetnie sprawdzą się w sytuacjach, kiedy potrzebne są produkty o nieco większych wydajnościach.