Nie wiesz jaki zmiękczacz wody wybrać? Zadzwoń: 882 828 160

Jaki zmiękczacz wody do 2500 zł?

By on Lut 22, 2018 in |

Pytania i odpowiedziJaki zmiękczacz wody do 2500 zł?
Olek zapytał 1 rok temu

Czy można kupić jakiś rozsądny zmiękczacz wody za 2500 zł? Wiem, że to nie jest jakoś wybitnie dużo, ale tyle mogę wydać na ten sprzęt. Chcę kupić kompletny zestaw wraz z filtrem mechanicznym i tabletkami solnymi. Zależy mi na tym, aby zamontować urządzenie na własną rękę bez obawy o utratę gwarancji.

1 odpowiedzi
Adam Rozak Personel odpowiedział 1 rok temu

Za 2500 złotych jesteśmy w stanie kupić kompaktowy zmiękczacz wody naprawdę dobrej jakości. Osobiście w tej cenie polecam Ecoperla Toro z 20 litrami złoża – to optymalna ilość w większości gospodarstw domowych. W takiej cenie mamy naprawdę świetny i designerski produkt, a przy tym też wydajny oraz ekonomiczny. Po pierwsze sporą zaletą Ecoperla Toro jest monosferyczna żywica jonowymienna Lewatit. Uznaje się ją za jedną z najbardziej wydajnych, do tego charakteryzuje się długą żywotnością. Po drugie warto wspomnieć o samej budowie tego zmiękczacza wody. Został wykonany z trwałego tworzywa. Jego montaż jest niebywale prosty ze względu na to, że butla ze złożem filtracyjnym została oddzielona od zbiornika na sól regeneracyjną. Ecoperla Toro posiada też wbudowany bypass. Wprowadzenie do głowicy sterującej ustawień Ecoperla Perfect System sprawiło, że urządzenie będzie mniej narażone na awarie, złoże będzie miało szansę lepiej się regenerować i jeszcze dokładniej filtrować wodę.

Alternatywą dla Ecoperla Toro jest zmiękczacz wody Ecoperla Slimline CS 17. Co prawda jest nieco drożdży i ma trochę mniej tego samego złoża, jednak jest to produkt z wyższej półki z wieloma ciekawymi funkcjami, które sprawią, że użytkowanie tego produktu będzie jeszcze bardziej komfortowe, a miesięczny koszt użytkowania niebywale niski. Wpływ na to ma między innymi głowica sterująca działająca w oparciu o elektrozawory, skrócony cykl regeneracji oraz Ecoperla Perfect System. Z funkcji dedykowanych komfortowi użytkowania znajdziemy choćby system suchego zbiornika czy dźwiękowy alarm informujący o potrzebie dosypania soli tabletkowanej.