Nie wiesz jaki zmiękczacz wody wybrać? Zadzwoń: 882 828 160

Jaki zmiękczacz wody do 2000 zł?

By on Lut 21, 2018 in |

Pytania i odpowiedziJaki zmiękczacz wody do 2000 zł?
Henryk zapytał 1 rok temu

Pytanie jak w temacie – mam 2000 zł i chciałbym kupić jakiś zmiękczacz wody. Taki budżet założyłem sobie na ten sprzęt, na początku budowy domu. Widziałem na aukcjach internetowych, że da się coś wyrwać za te pieniądze. Wybór nie jest olbrzymi, ale dla chcącego nic trudnego. Tylko jaki zmiękczacz wody jest najlepszy do 2000 zł?

1 odpowiedzi
Adam Rozak Personel odpowiedział 1 rok temu

Przede wszystkim warto pamiętać, że domowy zmiękczacz wody to inwestycja na naprawdę długie lata. Jeśli chcemy, aby przez ten czas praca urządzenia faktycznie przebiegała prawidłowo i nie dochodziło do kosztownych awarii, lepiej przeznaczyć troszkę większą kwotę na taki produkt.

Oczywiście, znajdziemy zmiękczacz wody do 2000 złotych, jednak może się zdarzyć, że w tej cenie wybierzemy urządzenie chińskiej produkcji, bardzo słabej jakości, które przysporzy nam wielu problemów. Najlepszą radą w tym przypadku jest dołożenie 300 -500 złotych, bo w takim przedziale cenowym już możemy znaleźć solidne i dobre urządzenia, które nie zawiodą naszych oczekiwań. Dobrym przykładem jest choćby kompaktowy zmiękczacz wody Ecoperla Toro, który został wykonany na terenie Europy z trwałego tworzywa sztucznego odpornego na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne. W dodatku posiada (jedną z najlepszych obecnie na rynku) monosferyczną żywicę jonowymienną Lewatit. Ponadto jest niezwykle ekonomiczny w eksploatacji dzięki wprowadzeniu ustawień Ecoperla Perfect System.